Shrnutí roku 2018

Shrnutí roku 2018

Tak nám skončil rok 2018 a tak jej celkově shrnu, co se podařilo a co se pokazilo.
Od začátku ledna jsem se webu moc nevěnoval a spíš byl ve fázi zimního spánku. Občas se objevil nějaký ten článek, ale jinak ještě teď na něm nejsou všechny články, které by měly být (chybí tu turnaje a celá ABL – jaro i podzim), píše se konec roku 2018.
Postupem času bylo více finančních možností a tak se u mě objevil volant Logitech Driving force GT (který se na podzim bohužel mou vinou pokazil). Jako další přírůstek do technického zázemí se objevil Nikon D40 se setovým objektivem. Hodně rychle jsem usoudil, že to není to pravé ořechové a tak jej nahradil Nikon D3400. Původně bez objektivu, ale zanedlouho na to už byl nasazen objektiv 18-135mm.
Mezi netechnické přírůstky se řadí mé nové dresy určené na bowling, na kterých je i adresa webu. Úplně na konci roku (přesněji prosinec) se ještě objevily dvě “nové” bowlingové koule, tedy Hammer Black Widow Red Legend a Hammer Bad Intentions (obě koule budu upravovat k obrazu svému).
Když pominu obsah webu, který bych chtěl doplnit v nejbližší době, tak po vzhledové stránce (děkuji za spolupráci Petrovi Žažo) je web ve stavu, který mi vyhovuje.
A to by bylo asi tak všechno, co by se dalo říct ohledně vývoje a času se stránkami milis-park.eu.