Moje plány na rok 2019

Moje plány na rok 2019

Ahoj,
jelikož právě uplynul rok 2018 a začal nám rok 2019, tak bych se chtěl svěřit se svými plány na tento rok. Zmíním se hlavně v souvislosti s těmito stránkami a činnostmi s tím spojenými. Vezmu to tedy hezky postupně podle mých priorit na mém webu.
Začnu tedy bowlingem. Hned začátkem ledna, tedy 6., začne série turnajů na herně Bowling Brno. Jedná se o Devítka Tour (odkaz s informacemi k turnaji ZDE) a pak také o Nedělní turnaj (odkaz s informacemi o turnaji ZDE). Tyto bych chtěl pravidelně navštěvovat. Mezi samozřejmost platí amatérská bowlingová liga (ABL) a její mistrovství republiky, které už začíná za pár dní. Pokud se objeví i jiný turnaj, kterého bych se mohl zúčastnit, tak o tom budu informovat.
Jako další v pořadí je tvorba videií a focení. Moje maličkost se objevuje i na různých akcích (i když jich není tolik) a tak z nich jsou fotky (většinou sportovní akce). Aspoň párkrát chci navštívit nějakou památku, kterou bych mohl nafotit a udělat z ní případně “recenzi”. A navíc můj objektiv mi už nestačí a tak bude potřeba dvou nových objektivů.
Určitě nemohu opomenout kategorii HRY, kterou se snažím rozjet do takové fáze, kde bude vycházet aspoň jedno video týdně a po uplnynutí určité doby bude i recenze na danou hru. Jelikož v této chvíli mám v servisu svůj volant Logitech Driving force GT, tak se nemohu věnovat svým závodní hrám, které vlastním. Jelikož se chci začít věnovat tomuto stylu hraní, tak mám v plánu přejít na jiný volant, tedy sestavu. Jedná se o sestavu od výrobce Thrustmaster, konkrétně T300 RS a k tomu volant Ferrari F1 (pro sérii F1 od F1 2011 – F1 2018), pak řadící páka TH8A a pedály T3PA. Pro zlepšení kvality videa z mé webkamery je zapotřebí pořídit i novou, lepší webkameru (Logitech c920). Nesmím zapomenout i na to, že se mi opravdu špatně pracuje na jednom monitoru, tak si časem pořídím druhý.
Závěrem bych chtěl jen říct, že Vám přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky, ALE hlavně to zdraví v roce 2019.